Hotel Grand Majestic Praha

Hotelu Grand Majestic Praha 11 Hotelu Grand Majestic Praha 12 Hotelu Grand Majestic Praha 13 Hotelu Grand Majestic Praha 14 Hotelu Grand Majestic Praha 15 Hotelu Grand Majestic Praha 16 Hotelu Grand Majestic Praha 17 Hotelu Grand Majestic Praha 18 Hotelu Grand Majestic Praha 19 Hotelu Grand Majestic Praha 20 Hotelu Grand Majestic Praha 21 Hotelu Grand Majestic Praha 22

.Hotel Grand Majestic Plaza, člen řetězce WORLDHOTELS se nachází v jedné z nejatraktivnějších lokalit, v srdci historického a obchodního centra Prahy, jen pár kroků od známého Obecního domu, Prašné brány, Náměstí Republiky a atraktivního nákupního centra Palladium.


4*de-luxe hotel Grand Majestic Plaza disponuje 196 moderními pokoji, včetně 6 luxusních apartmá s balkóny. Všechny pokoje jsou vybaveny samostatně nastavitelnou klimatizací, vysokorychlostním připojením na internet, LCD televizí se satelitním příjmem, minibarem, setem pro přípravu kávy a čaje, trezorem, psacím stolem a židlí.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-grand-majestic@toprague.cz
Adresa: Truhlářská 1117/16 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Grand Majestic Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Grand Majestic Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 12:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.Hotel Grand Majestic Praha na mapě:

TOPlist